• Fotbalový tým hvězd
 • Desková rodinná fotbalová hra, která osloví každého fotbalového fanouška.    

  Hrajete FIFU? Teď můžete zkusit podobný zážitek i bez počítače.

  Princip hry má podobnost s nejslavnější a nejprodávanější deskovou hrou "Dostihy a sázky" avšak v moderním pojetí a celkovém fotbalovém prostředí.

  Vlož sám sebe do hry a staň se součástí hry! ZDE -> přidat postavu ve hře

  Účastník hry si nejprve koupí trenéra v malém okruhu, kde se také připravuje na sezónu postupem na různé bonusy a poté přejde do hlavního velkého okruhu, kde si kupuje fotbalisty a ty skládá do své jedenáctky hráčů. Fotbalisti se skládají podle pozic, které jsou barevně oddělené pro nejmenší hráče, nebo pro ty, kteří fotbalu až tolik nerozumí. S poskládaným týmem lze postoupit do Evropské ligy nebo při správném rozestavení hráčů, až do Ligy mistrů, kde je šance na vítězství ve hře největší.

  Ve hře jsou různé vychytávky, jako je například červená karta, kterou hráči dostanou za zákeřný faul, žeton dovednost, který zvýší hodnotu fotbalisty, nebo kartičky plné překvapení SVAZ, FAUL, KLUB.

  Ve hře je 44 fotbalistů a 4 trenéři. Postup do LIGY MISTRŮ? Proměňte sen ve skutečnost přímo u vás doma. Vyhrává hráč, který ve hře zůstává jako poslední.

  Pro 2 až 4 hráče. Hru zvládají děti už od 6 let a hra nemá věkový limit.

   

  Dostupnost:Skladem
  Můžeme doručit do:
  16.4.2024
  Záruka:2 roky
  • Cena:
  • 1 250 Kč
 • na stránky
  • 1 z 16
  MG 0085MG 0211MG 0227MG 0201MG 0218MG 0232Krabice zadní stranaArtboard 1 copy 8Artboard 1 copy 2Artboard 1 copy 4Artboard 1 copyArtboard 1 copy 3Artboard 1 copy 5fotka na hithithra doma